Nøkkelpersoner i FK Donn

Nøkkelpersoner i FK Donn

Styret i Donn FK allianseklubb
e-post: styret@donn.no

Styreleder:
Kjetil Kristiansen
Tlf.: 911 11 500
e-post: kjetil@fliskonsept.no

 

Nestleder:
Kjetil Repstad
Tlf.:
e-post: kjetilrepstad@gmail.com

 

Regnskapsansvarlig:

Bernt Ivar Olsen v/ DKS AS

 

Styremedlemmer:
Janne Wongraven-Deans
Trond Johansen
Tony Søllesvik
Mads Myhrstad
Øystein Nordvik
Henning Jensen

Administrasjonen

Daglig leder
Per Christian Osmundsen
Tlf.: 906 76 860
e-post: pc@donn.no

 

Sportslig koordinator 

Sondre Nedregård Tveito

Tlf: 915 34 014

e-post: sondre@donn.no

 

Øvrige adm. arbeidere

Bernt Aker Støvland - Akademileder / Spiller,- og trenerutvikler

Tlf: 980 81 734

e-post: bernt@donn.no

Kontaktinformasjon

Regninger & faktura:
regninger@donn.no

Leie av Donnhuset:
donnhuset@donn.no

Generelle hendvendelser:
post@donn.no